OBVESTILO – PRIHOD NOVE OPERATIVNE SILE

V petek pozno popoldan v Kamnico prihaja novo gasilsko vozilo.


V PGD bomo pripeljali naše novo operativno gasilsko vozilo Ford Raptor GVGP-1, ki bo nadomestil dosedanji Ford Ranger, ki nam je zvesto služil na terenu kar 18 let.
Novo vozilo bo pomembno okrepilo naše operativne zmogljivosti pri posredovanjih, predvsem na zahtevnejših terenih ter ob naravnih in drugih nesrečah.

Ob prihodu v Kamnico bomo vozilo slavnostno pospremili z vodnim slavolokom, s katerim bomo obeležili prihod novega člana naše gasilske družine v Kamnici. Ob spremstvu bomo uporabljali svetlobne in zvočne opozorilne znake, zato vas seznanimo, da to niso znaki za nevarnost ali alarm.


Pridite kaj na okoli tudi vi- veselimo se srečanja z vami! Na pomoč! Vaši gasilci PGD Kamnica 👨‍🚒 🔥
Fotografija za lušte – več pa v živo